Bestuur

Bob Van Steenweghen

Voorzitter WTC-Relst

Onthaal Nieuwe Leden, Sponsoring
Algemene coordinatie en communicatie

Lauterweg 13 - 1910 Kampenhout
0476/52.21.89 - bob@wtc-relst.be

Johan Vanaken

Penningmeester

Rood-Kloosterslaan 5 - 1910 Kampenhout
0496/72.07.11 - johan@wtc-relst.be

Marc Wouters

Clubkleding

Perksesteenweg 127A - 1910 Kampenhout
0486/60.46.08 -

marc@wtc-relst.be

Bart Schoukens

Webmaster, Aanwezigheden, Zondagritten Groep B

Beemdstraat 8 - 1910 Kampenhout
016/65.24.09 - bartschoukens@wtc-relst.be

Rudi Deleus

Chauffeurs

Woeringstraat 77 - Tildonk
0470/87.42.19 - Rudi@wtc-relst.be

Please reload

Jan Verstreken

Ondervoorzitter WTC-Relst

Events, Sponsoring

Wielewaallaan 21 - 1910 Kampenhout
0486/13.03.23 - jan@wtc-relst.be

Daniel Verstraeten

Secretaris, Schadegevallen

Zondagritten Groep D

Binnenstraat 14 - 3020 Veltem-Beisem
016/89.95.31 - 0476/22.19.16 - daniel@wtc-relst

Bart Van Craenenbroeck

VWB, Zaterdagritten,  Zondagritten Groep C

Kerkstraat 3 - 3040 Ottenburg
0479/48.33.81 - bart@wtc-relst.be

Frans Janssens

Zondagritten Groep A, Events

 

Langestraat 68A - 1910 Kampenhout
0476/85.67.40 - frans@wtc-relst.be

David Degreef

Volgwagens,  Algemene technische ondersteuning

Onze-Lieve-Vrouwstraat 5 - 1910 Kampenhout
0494/54.01.08 - david@wtc-relst.be


Please reload

Contact

WTC Relst

Hutstraat 47  - 1910 Kampenhout

ondernemingsnummer 0862.421.852