Bestuur

Bob Van Steenweghen

Voorzitter WTC-Relst

Onthaal Nieuwe Leden, Sponsoring
Algemene coordinatie en communicatie

0476/52.21.89 - bob@wtc-relst.be

Jan Verstreken

Ondervoorzitter WTC-Relst

Groep C, Events, Sponsoring


0486/13.03.23 - jan@wtc-relst.be

Marc Wouters

Clubkleding


0486/60.46.08 - marc@wtc-relst.be

Bart Schoukens

Webmaster, Aanwezigheden, Zondagritten Groep B


016/65.24.09 - bartschoukens@wtc-relst.be

Johan Vanaken

Penningmeester


0496/72.07.11 - johan@wtc-relst.be

Please reload

Daniel Verstraeten

Secretaris, Schadegevallen

Zondagritten Groep D


016/89.95.31 - 0476/22.19.16 - daniel@wtc-relst

Barbara Zwick

Website


0477/89.04.25 - barbara@wtc-relst.be

Wim Vanhamme

VWB en verzekeringen


0477/49.56.61 - wim@wtc-relst.be

Frans Janssens

Zondagritten Groep A, Events


0476/85.67.40 - frans@wtc-relst.be

David Degreef

Volgwagens,  Algemene technische ondersteuning


0494/54.01.08 - david@wtc-relst.be


Rudi Deleus

Verantwoordelijk voor Chauffeurs

0470/87.42.19 - rudi@wtc-relst.be

Please reload

Contact

WTC Relst

Hutstraat 47  - 1910 Kampenhout

ondernemingsnummer 0862.421.852